Untitled photo

Märtsi lõpuni kõik broneeringud -20%


Sinule

Fotosessioon Sinule keskendub pildistamisel täielikult ainult sulle, püüdes pildile sinu eheda oleku. Olgu see siis pidžaamas hommikukohvi nautimine kodus,  päikese püüdmine mere ääres või tühjadel linnatänavate avastamine.  Enne sessiooni saame tuttavaks, räägime, milliseid pilte Sa ootad, kuidas pildistamine välja näeb ja arutame läbi kõik küsimused, mis sul on tekkinud. Ajaliselt läheb ~45min-1h ja sellest saad ~25-30 töödeldud pilti täissuuruses. 

Hind: al. 100€

Untitled photo
Untitled photo

Armastus 


Armastuse fotosessioon on Teile kahele, et igaveseks talletada teievaheline keemia. Fotosessioon leiab aset kas teie kodus  või lähme avastame mõnda mõnusat paika, kus teha väike piknik või mängida lumesõda. Fotodele püüan selle eheda rõõmu, mis tekib koos olemisest. Fotosessioonile võib ka kaasata pere lemmiku(d).  Sessioon kestab ~1h ja saate ~40-50 töödeldud pilti.


Hind: al. 150€


Beebiootus

Kõige ilusam aeg Teie kahe elus, kus ootate oma perelisa. Püüame pildile selle aja, et pärast oleks tore meenutada, mis tunne oli teda oodates. Olen kuulnud paljudelt paaridelt, et seda raseduse aega ei mäletata ja just pildid aitavad meelde tuletada. Pildistada saame nii kodus kui ka õues ja täpselt sellises tempos, mis tundub mugav. Pildistamine kestab ~1-1,5h ja sellest seiklusest saate endale 40-50 töödeldud pilti. 


Hind: al. 150€

Untitled photo
Untitled photo

Beebiga kodus

Kõige ehedam sessioon koos naeru ja nutuga. Uue pereliikme jaoks on eriti oluline olla turvaliselt koos teiega mõnusas keskkonnas (kodus), kus saab pildistada täpselt beebile vajalikus tempos. Pildistamisel teeme pause, kui beebi soovib süüa või tuleb mähkut vahetada. Lisaks annab see ka Teile võimaluse pildistamist nautida ja mitte muretseda, et beebil on kõht tühi ja nutab ning ei saagi mõnusaid pilte. Fotosessioon kestab tavaliselt 2h, kuid võib venida ka 4 tunnini, sest kõik oleneb ikkagi ju pisikesest ilmakodanikust. Sessioonist saate ~50 töödeldud pilti, mis jäävad teie esimesi koos veedetud hetki meenutama. 


Hind: al. 150€Hetked perega


Mis saaks olla toredam, kui veeta mõnus tunnike-kaks tehes just Teile kõige lemmikumaid tegevusi? Matkamine metsas, kokkamine, lemmikutega mängimine või porilompides hüppamine. Kõik on võimalik. Selle sessiooniga ühendame perega veedetud aja ja pildistamise ning püüame pildile hetked, mida on tore meenutada.Pildistamised toimuvad üldiselt laste tempos, sest kui ikka porilombis hüppamine on tore, siis pole mõtet kiirustada ''poseerima''. Kestab ~1-2h kas kodus või looduses ning saate ~50-60 töödeldud pilti.          


Hind: al. 150€

Untitled photo
Untitled photo

Tähtsad sündmused


On palju sündmusi, millest sooviks mälestusi - vahvad stiilipeod, baby showerid, juubelid, tüdrukuteõhtud ja veel palju muid. Ürituste pildistamisel dokumenteerin üritust, pildistades nii üldist melu kui ka grupipilte ja galeriid vaadates vestab album teile uuesti antud üritusest loo. Pildistan alates 1-tunnistest üritustest ning piltidest saab parooliga kaitstud veebigalerii, mida on mugav kõikide osalejatega jagada ja kust kõik saavad endale pildid tasuta alla laadida. Üle 4-tunnistel ürituste puhul hind kokkuleppel. 


Hind: al. 100€/h


Untitled photo

Kõige ilusam päev


Teie kõige ilusam päev, kust kahest saab üks. Olgu tegemist väikese registreerimisega, vaikse perekondliku sündmusega või kõiki sõpru-tuttavaid hõlmava sündmusega, on tegemist siiski ühe üliolulise päevaga. Enne pulmapäeva tutvume üksteisega, õpime üksteist tundma ja usaldama, soovi korral teeme väikese eel-sessiooni ning käime läbi kõik olulised detailid. Pulmas olen kui kärbes seinal - näen ja jäädvustan kõike, kuid olen Teie ja külaliste jaoks võimalikult nähtamatu, et saaksite oma päeva maksimaalselt nautida. 


Hind: al. 250€*

* Hind sõltub pulmapäeva pikkusest, nt registreerimine + ilupildid (2-3h) hind alates 250€; täispikk pulmapäev al 700€. 


Kõik fotosessioonid on erilised ning samasuguseid pilte mitu korda ei tule. Eelistan pildistada naturaalses ja loomulikus keskkonnas - kodustes tingimustes või õues, mistõttu stuudios pildistan väga-väga harva, kuna tegemist pole päris minule omase keskkonnaga. Üritustel püüan samuti pildile saada just seda loomulikku olustikku ja hetki. . 

Pildistades lähtun loomulikkusest ja vabast olekust ja soovin pildile saada just need päris ja igapäeva hetked, mistõttu on pildid tihti dokumenteerivad ja jutustavad ka meie pildistamisest oma loo. Usun, et selline lähenemine võimaldabki kõik vajalikud hetked ja sündmused loomulikult pildile püüda ja neid pilte vaadates ka mitme aasta pärast tuleb see hetk just täpselt nii meelde nagu see ka päriselt oli. 

Vahel soovin kasutada meie tehtud pilte ka oma portfoolios/kodulehel ja sotsiaalmeedias, kuid teavitan sellest kindlasti. Kui aga soovid täiesti privaatset sessiooni, siis anna mulle julgelt teada - selle vastu pole mul ka midagi. Pildigalerii valmib üldiselt 2-3 nädala jooksul, kui pole kokkulepitud teisti ning arve edastan peale pildistamist. Piltide valmimisel saadan selle kohta e-mailile privaatse parooliga kaitstud lingi, kust saab pildid tasuta alla laadida ning (ürituste puhul) seda ka sõprade-tuttavatega jagada. 


Ülal toodud kategooriaid satub mu kaamera ette tihedamini, kuid lisaks nendele teen ka sensuaalsemaid (buduaari) kui ka ametlikumaid (ametiportreed, firma peod) pildistamisi. Kui otsid fotograafi mõnele teistsugusele ideele, anna kindlasti teada ja leiame sobiva lahenduse. 

Hinnad on toodud välja Harjumaa piires pildistamisel ning etteantud valmis piltide mahus. Kui soovite kaugemal pildistada või saada rohkem pilte, siis lisandub väike lisatasu. Kõik on läbiräägitav! :) 


Fotosessioone on võimalik kinkida ka kinkekaardina, et teha kellelegi üks meeldiv igavesti kestev üllatus.Broneerimiseks või küsimuste korral kirjuta mulle:  elinakaarneem@gmail.com. 

Powered by SmugMug Owner Log In