Minu 2016.aasta oli täis kohtumisi uute ja imeliste inimestega, toredate emade-isade ja vahvate lastega. Püüdsin pildile palju-palju vahvaid emotsioone ja hetki, mis kõik tagantjärgi vaadates tekitavad mõnusa naeratuse suule. Ja see ongi tegelikult mu põhiline eesmärk - kinkida mälestusi ja jäädvustada kordumatuid hetki. 

Pildistamisi oli sel aastal palju - oli peresessioone, beebiootust, lumes ja värvilistes lehtedes möllamist, portreesessioone, lemmikloomi, paarisessioone, üritusi (sünnipäevasid, pulmi, jõulupidusid) ja isegi toitu. 2016.aasta oli minu jaoks väga mitmekülgne ja see on ainult positiivne, sest iga pildistamisega saan ennast jälle proovile panna, kogemusi koguda ning järgmine kord veelgi paremini pildistada. 

Mida ootan aastalt 2017? Ikka veelgi rohkem pildistamisi, uute inimestega kohtumist, enese proovile panemist ning teiste rõõmsaks tegemist. Sooviksin pimedal ajal rohkem stuudiosessioone korraldada ning valgel ajal Eestimaa kaunist loodust nautida (nii kaamera taga, kui ka lihtsalt puhates). Kindlasti võtan eesmärgiks rohkem asju Teiega jagada, sh ka kaadritaguseid pilte ning erinevaid soovitusi ja ilusaid galeriisid. 

2016.aastast olen koostanud väikse slideshow video, kuhu olen lisanud selle aasta pildistamistest parimad pildid. Kokku on pilte 174, seega peaks olema mõnus ajaviide :). Kes aga ei soovi pilte slideshow'na vaadata, siis olen kõik pildid eraldi välja toonud allpool. Mõnusat vaatamist ning kohtumiseni juba uuel, 2017.aastal!


Ilusat uut, 2017.aastat!


Powered by SmugMug Owner Log In