Kui ma parasjagu ei pildista, siis üldiselt otsin igalt poolt juurde inspiratsiooni ning üritan end võimalikult palju koolitada ja juurde õppida. SeeSee fotostuudio korraldab toredaid workshope, mis pole puhtalt teoreetilised, vaid pigem käed külge koolitused. Workshopil saab igaüks pildistada välkudega ja juhendada modelle, kuid samuti on võimalus jooksvalt n.ö kaadri taguseid pilte teha.

Jaanuari kuu viimasel päeval, 31.01.2017 toimus buduaari pildistamise workshop stuudiosAntud koolitusel olid meil kaks professionaalset modelli - Susanna ja Maria, kes kõigele boonuseks kandsid ka imeilusat pesu. Pean tunnistama, et enamus pilte tegin õige fotograafi kõrvalt ning jäin nendega ka väga rahule. Pidin valima kaadrit nii, et ise midagi muuta ei saanud ja see pani natukene rohkem pingutama. Lisaks võimaldas see püüda pildile selliseid 'loomulikumaid' hetki.

Kuna buduaari pildistamisega eriti kogemusi polnud, siis oli see workshop harjutamise mõttes väga kasulik. Väga tore oli jälgida, kuidas teised fotograafid tegutsevad ja mõningaid nippe kõrva taha panna. Usun, et see ei jää viimaseks buduaari pildistamiseks, sest protsess oli väga äge ning mis saaks olla toredam, kui jäädvustada naist ja luua talle igavesti kestvaid mälestusi endast.

Suured tänud workshopi korraldajale SeeSee fotostuudiole, modellidele ja tervitused kõikidele teistele kaasosalejatele - oli väga vahva!

Powered by SmugMug Owner Log In