Untitled photo

Eelmise aasta novembrikuus korraldasime Postimehe Lemmiku portaaliga lugejamängu (vt SIIT), kus osalejate vahel loositi välja fotosessioon minuga. Lugejamängus osales mitmeid loomaomanikke, kuid võita sai kahjuks ainult üks.

Kes siis võitis? Võitjaks osutus Marianne, kellel kodus mitu papagoid ja kaks kiisut. Tema lugu oma lemmikloomast saad lugeda SIIT. Kusjuures huvitav oli ka see, et Marianne võttis tegelikult minuga ca kuu aega varem ühendust, et üks vahva pildistamine oma lemmikutega teha, kuid kuidagi jäi meil see plaan katki. Tundub, et mina olin siiski mõeldud teda pildistama, et just Tema võidu endale sai.

Fotosessiooni ajaks leppisime kokku 07.12.2016. Kõigepealt tegin mõned pildid tema kiisust ja siis Mariannest kiisude ja papagoidega. Ma võin julgelt öelda, et see oli üks meeleolukamaid pildistamisi 2016.aastal. Papagoid nosisid mõnusalt pähkleid pildistamise ajal ja kiisud olid niisama muhedad. Kui aga papagoi pildistamisest ära tüdines, otsustas ta mulle pähe astuda (ja seda sõna otseses mõttes).

Pärast tegin Mariannest ka üksinda mõned pildid. Muideks - Marianne käib erinevatel üritustel mängimas piraati ja nagu õigel piraadil ikka, on ka Temal suur rääkiv papagoi kaasas. Kui Sul tekkis huvi, siis vaata allapoole, kuhu lisasin Teda tutvustavad plakatid. :)

PS! Lugejamängu võiduloos kirjeldatud kass Ossu on halli kasukaga kiisumiisu. 

Millega tegeleb Marianne?

Powered by SmugMug Owner Log In