Untitled photo

SeeSee Fotostuudio korraldas 21.02.2017 järjekordselt ühe väga vahva tasuta workshopi, et huvilisi harida. Seekord olid stuudiosse toodud kaks kutsut (bullterjer Chicca ja pitbull Devil) ja üks keskmisest suurem kiisu (Maine Coon Oskar). Võtsin end lõpuks kokku ja lisasin Teile vaatamiseks workshopil tehtud pildid. Nagu öeldakse - aega läks, aga asja sai.

Kui kutsudele täitsa meeldis poosetamine ja tähelepanu (ja muidugi maiustused, mis neile selle eest anti), siis kiisu oli päris segaduses, et mida temaga küll tehakse. Kindlasti mängis selles osas rolli ka suur rahvahulk ja mingid imelikud mustad pikkade torudega asjad inimeste käes, mida tema poole suunati. Küll aga sai kiisu minu arust ka päris hästi poseerimisega hakkama.

Tegemist oli väga laheda kogemusega ja hea meelega pildistaks stuudios loomi teinekordki - seega, kes tahab oma loomast "passi"pilte, võite julgelt mulle kirjutada. Ja kuna välisessioonid on ka juba jälle teemas tänu soojematele ilmadele, siis kindlasti võtke oma loomad pildistamisele kaasa, sest nendega on fotosessioonid hoopis lõbusamad. :)

Aitäh võimaluse eest SeeSee Fotostuudio rahvas, kutsude omanik Marjana ja kiisu omanik Henry.

Powered by SmugMug Owner Log In