Untitled photo

Vastused Sinu küsimustele, mis puudutavad minu juurde pildistama tulemist, piltide valmimist ja muud. 

Kui Sinu küsimust/vastust siin ei ole, siis vastan sellele eraldi hea meelega -  selleks saada mulle e-mail elinakaarneem@gmail.com või jäta küsimus kommentaarina kõige lõppu. 


Kuidas toimub aja broneerimine ja tasumine?

          - Aja broneerimiseks kirjutage mulle kasutades kontaktivormi, saatke e-mail elinakaarneem@gmail.com või helistage +372 56 480 894. Broneeringu kinnitamiseks tuleb tasuda ettemaks 20%, mis ei kuulu tagastamisele kui klient ei soovi enam fotograafi teenuseid kasutada. Haiguse korral on võimalik fotosessiooni edasi lükata max. 2 korda. Ülejäänud summa tasutakse peale fotosessiooni toimumist.

Fotosessiooni toimumise hetkel ei ole võimalik telefonile vastata, kuid helistan Teile tagasi! 


Mis on fotosessiooni hinnad?

         - Fotosessiooni hindadega saate tutvuda siin. Fotograafil on õigus muuta hinnakirja sellest eelnevalt teavitamata (ei kehti juba broneeritud sessioonidele). 


Kuidas ja millal saan oma pildid kätte?

          - Pildid valmivad hiljemalt kahe (2) nädala jooksul alates pildistamise päevast. Proovin alati pildid võimalikult ruttu valmis teha, kuid tihti lihtsalt ei jõua varem - palun ärge pahandage! Kui pildid on valmis, laen need üles oma kodulehel asuvasse parooliga galeriisse ning saadan Teile lingi. Sealt saate Te mugavalt kõik pildid endale arvutisse laadida. Galerii on üleval 1 kuu alates piltide kättetoimetamisest, peale mida see kustutatakse. Galerii pikenemisest palun teavitada elinakaarneem@gmail.com.

NB! Ei kehti erisündmuste puhul (näiteks pulmad, jõulupildistamine, üritused jms).


Kui palju pilte ma saan?

          - Valmis piltide arv sõltub Teie poolt valitud sessiooni pikkusest. Iga sessiooniga seotud piltide arvu saate näha siin. Lõpp-pildid valib välja fotograaf ning teostab nendele töötluse. Palun enne fotosessiooni broneerimist tutvuda kodulehel ja Facebook-is fotograafi tehtud tööde ja käekirjaga. Hilisemaid pretensioone töötluse jms osas ei aktsepteerita.


Mida peaksin teadma piltide kasutamise kohta?

          - wecan OÜ (Elina Kaarneem Photography) jätab endale õiguse kasutada tehtud fotosid ettevõtte reklaamiks, kasutamiseks kodulehel, portfoolios ning sotsiaalmeedias, konkurssidel osalemiseks jms. Fotod on kaitstud autoriõigustega, mis tähendab, et neid ei tohi ise muuta (lõigata, lisada filtreid vms). Fotod on mõeldud Teile isiklikuks kasutamiseks, ärilistel eesmärkidel palun võtta minuga eraldi ühendust. Kõiki Teie galeriisse üles laetud pilte on võimalik Teil tasuta alla laadida. Sotsiaalmeedias pilte kasutades oleksin väga tänulik, kui mainiksite ära ka fotograafi (ei ole kohustuslik). Juhul, kui Te ei soovi, et Teie pilte kasutatakse fotograafi poolt, palun sellest fotograafi teavitada enne sessiooni algust!


Kuidas peaksin riietuma sessioonile tulles?

         - Fotosessioonile tulles (nii väljas kui fotostuudios) soovitan tulla võimalikult ühevärvilistes ja neutraalsetes toonides riietes. Mida kirjumad on riided Teie seljas, seda rohkem tõmbavad nad tähelepanu Teilt ära. Kõige olulisem on siiski, et tunneksite end valitud riietes mugavalt. Sessioonidel alates 30-minutit võite võtta kaasa ka rohkem riideid, et tekitada vaheldust.


Millele peaksin veel mõtlema sessioonile tulles?

         - Sessioonile tulles arutame Teiega kindlasti läbi, milliseid pilte Te soovite, kus võiksime antud pildistamise teha ning milline sessioon oleks just Teile sobivaim. Kui Teil on kindel idee, siis kindlasti andke sellest mulle teada - nii oskan paremini planeerida pildistamist. 

Naisterahvad võivad lisaks mõelda ka professionaalse jumestuse peale - fotomeik on üldiselt tugevam kui igapäevane meik, lisaks aitab see Teil tunda end naiseliku ja kaunina. Samuti ei tohiks ära unustada soengut - see kehtib nii naiste kui ka meeste puhul. 


Fotosessioonile tulge hea tujuga ning ärge poseerimise pärast muretsege - ma annan Teile vajalikud juhised pildistamise ajal (näiteks kuhu oma käed panna või kuhu vaadata). Oluline on, et Te tunneksite end vabalt ning naudiksite fotosessiooni.


Jäta oma küsimus:

  • No Comments
Powered by SmugMug Owner Log In