Untitled photo

Olen 26-aastane Tallinna neiu, kellele meeldib hullupööra pildistada. Fotopisik on minus sees olnud juba väiksest saati. Mäletan väga hästi, kuidas ema oli filmi ilmutades üllatunud, sest piltidel olid ainult (mängu)loomad igast erinevast küljest. Ka loomaaeda minnes ei teinud ma pilte mitte endast või sõbrannast, vaid ikka ja ainult loomadest. Loodusfotograafi minust ei saanud (kuid igasugu putukaid-mutukaid proovisin pildistada küll), hoopis rohkem hakkas paeluma portreefoto ja sellega kaasas käivad žanrid. 

Tõsisemalt hakkasin pildistamisega tegelema 2015.aastal, kui mõistsin, et fotograafia ei ole minu jaoks lihtsalt hobi. Alustasin portree- ja perefotode tegemisega, olen mõned korrad ka beebisid pildistanud ja ka neljajalgsed lemmikud on minu kaamera eest läbi käinud. Praegusel hetkel olen spetsialiseerunud eelkõige portreede (sh ka perepiltide) ja ürituste pildistamisele.  Olen läbinud mitmeid koolitusi ja jätkan enda koolitamist edasi, et saada veelgi paremaks fotograafiks.

Fotograafina on mul au ja võimalus igaveseks jäädvustada Teie kõige olulisemad hetked ning muuta need igavesti kestvaks. Mälestused hääbuvad, aga pildid jäävad alatiseks. Minu pildistamise stiil on loomulik ja vaba, kus püüan pildile just need tegevused ja emotsioonid, mis panevad südame põksuma ka aasta(kümne)te pärast. 

Minu jaoks on parim tunne just see, kui annan üle valmis pildid ja kogen seda imelist reaktsiooni, mis tekib mu armsatel klientidel neid pilte nähes - sellistel hetkedel tean, et teen väga õiget ja vajalikku asja. Mida õnnelikumad on minu kliendid, seda õnnelikum olen ka mina :)!

"Photography is a way of feeling, of touching, of loving. What you have caught on film is captured forever... it remembers little things long after you have forgotten everything." - Aaron Siskind

Untitled photo

Koolitused / workshopid:

Eestifoto "Algajate fotokoolitus" (2007)

Eestifoto "Edasijõudnute fotokoolitus" (2008)

Eestifoto "Stuudiofoto koolitus" (2010)

The Shaw Academy "The Art of Wedding Photography" (2015) 

Eestifoto "Stuudiofoto workshop" (2016)

SeeSee fotostuudio "Buduaari pildistamise workshop" (2017)

SeeSee fotostuudio "Lemmikloomad stuudios workshop" (2017)

Powered by SmugMug Owner Log In